Bosch - Energetická trieda - A++/A++ (chladenie / kúrenie)

S klimatizáciou Bosch budete mať doma vždy ideálnu teplotu: dokáže váš domov nielen efektívne vychladiť ale aj vykúriť. Vďaka inovatívnym technológiám vám doma zabezpečí čistý a zdravý vzduch po celý rok.

Ak chcete mať svoj byt alebo rodinný dom príjemne klimatizovaný, séria Climate od Bosch je pre vás to pravé. Vďaka funkcii chladenia aj kúrenia si môžete doma vytvoriť príjemnú a zdravú vnútornú klímu kedykoľvek – počas horúcich dní, no aj keď sa ochladí.

Objavte technológiu pre život, ktorá zmení váš domov na oázu pohody stlačením jediného tlačidla.

So značkami BOSCH a JUNKERS patrí skupina Bosch Thermotechnika k najvýznamnejším svetovým výrobcom závesných kotlov a prietokových ohrievačov vody.  V súčasnosti Bosch Termotechnika ponúka svojím zákazníkom na celom svete komplexné riešenia pre vykurovanie, výrobu teplej vody, klimatizáciu priestorov a systémy pre efektívny manažment energií. Spoločnosť Bosch si však zároveň uvedomuje, že stojí pred najväčšou výzvou dnešných dní, ktorá spočíva v digitalizácii v oblasti tepelnej techniky, čo bude mať za následok zásadné zmeny pre viaceré sektory v stavebníctve a taktiež vo vývoji nových riešení v prípade inteligentných systémov riadenia budov.