Klimatizácie - Vybrať variant výrobku - CL3000i-Set 35 WE

V našej ponuke nájdete klimatizácie od svetových výrobcov značiek Hisense, Inventor, Toshiba, VIVAX, SAMSUNG, Mitsubishi a BOSCH, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s výrobou klimatizačných zariadení.  Na všetky produkty v našej ponuke poskytujeme 2-5 ročnú záruku.

Naše produkty zahŕňajú:

  1. Klimatizácie do 20m2 (2,5kW): Perfektné pre menšie miestnosti, tieto klimatizácie poskytujú optimálny výkon a pohodlie.

  2. Klimatizácie do 40m2 (3,5 kW): Ideálne pre stredne veľké miestnosti, tieto jednotky zabezpečujú rovnomerné rozloženie chladu alebo tepla.

  3. Klimatizácie do 60m2 (5,0kW): Určené pre väčšie priestory, tieto modely sú schopné efektívne regulovať teplotu v rozľahlých miestnostiach.

  4. Klimatizácie do 80m2 (7,0kW): Pre najväčšie miestnosti, tieto výkonné jednotky zaručujú maximálny komfort a efektívnosť.

Poradca

Pohodlie a čistý vzduch vo svojom prostredí

Pohodlie a čistý vzduch vo svojom prostredí

Veríme v to, že každý zaslúži pohodlie a čistý vzduch vo svojom prostredí. Naša vízia je stáť sa lídrom v poskytovaní efektívnych, inovatívnych a energeticky šetrných riešení pre klimatizáciu, čím prispievame k pohodliu a lepšiemu životnému prostrediu pre našich zákazníkov a naša práca vychádza z nasledujúcich hodnôt: