Naše benefity

Sme overený Slovenský e-shop

Oficiálna Slovenská distribúcia znamená, že produkt bol vyrobený oficiálnym výrobcom. Všetky produkty, ktoré prostredníctvom nášho e - shopu  predávame, pochádzajú od oficiálneho výrobcu, ktorý vyrobí konkrétny produkt s verejne známymi špecifikáciami a parametrami.

Európska distribúcia znamená, že tovar a materiál bol primárne určený pre niektorú z krajín EU ( môže to byť hociktorá z krajín )

Vaš spoľahlivý partner pre kvalitné klimatizačné riešenia!

Naša vízia a hodnoty:

Naša jedinečná vízia spočíva v tom, že neponúkame len produkty a služby, ale prinášame revolúciu v spôsobe, ako si ľudia predstavujú pohodlie a kvalitu ovzdušia.

V Fajnaklima veríme v to, že každý zaslúži pohodlie a čistý vzduch vo svojom prostredí. Naša vízia je stáť sa lídrom v poskytovaní efektívnych, inovatívnych a energeticky šetrných riešení pre klimatizáciu, čím prispievame k pohodliu a lepšiemu životnému prostrediu pre našich zákazníkov a naša práca vychádza z nasledujúcich hodnôt:

  • Zodpovednosť: Zaviazali sme sa k dodržiavaniu najvyšších etických štandardov a k ochrane životného prostredia.
  • Odbornosť: Náš tím je skúsený a dobre vzdelaný, vždy pripravený ponúknuť odbornú pomoc a riešenia pre našich zákazníkov.
  • Zákaznícka Spokojnosť: Zákazníci sú pre nás na prvom mieste. Sme hrdí na naše dlhodobé vzťahy so spokojnými zákazníkmi.

Tvoríme tím vášnivých odborníkov, ktorí sa špecializujú na predaj, montáž a servis klimatizačných jednotiek.

 Naše úsilie je zamerané na to, aby sme vám poskytli komplexné riešenia pre optimálne klimatické prostredie vo vašom dome/byte alebo firme.